FC Aero Wings Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nie je baráž ako baráž

Goto down

Nie je baráž ako baráž Empty Nie je baráž ako baráž

Odoslať  mairo21 Pi máj 15, 2009 8:58 pm

V sobotu môj tím odohral barážový duel na pôde Myjava (1122301). Dá sa povedať, že v tíme sme verili, že tento zápas zvládneme a zostaneme v V.lige. Pochopiteľne mohlo dôjsť k prekvapeniu a aj mohlo, keby sa manažér Myjava trošku pohral zo zostavou. Navyše som od 1.polčasu hral o 10 hráčoch!! Zápas sme nakoniec zvládli a vyhrali 3:1. Tento zápas mal však zaujímavú príchuť a to dokonca 2 krát. Najprv pred zápasom, keď ma majiteľ Myjavy prosil, aby som nechal vyhrať a nastavil B-Team?!? A potom po zápase, keď sme si vymenili poštu a ja som mu naznačil, že pri lepšom rozložení hráčov a dobrou zvolenou taktikou mohol aj zápas vyhrať. Hral 442 a ja som mu doporučil 352. A potom to prišlo. Majiteľ nevedel ako sa taktika 352 nastavuje. A to je v hattricku od 27.12.2006 !!! Nuž aj to sa stáva. Pochopiteľne som mu poradil ako na to, a svoj prvý historický zápas s rozložením 352 odohral 12.5.2009. Gratulujeme. Stále sa máme čo učiť. Very Happy

mairo21

Počet príspevkov : 4
Join date : 05.04.2009

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.